درباره ما

شرکت کبیررایا با 42 سال سابقه در اموربازرگانی، حمل و نقل و تجارت بین الملل، با همکاری شرکای تجاری خود در کشورهای هند، اندونزی، سنگاپور، میانمار و امارات با فعالیت مستمر، درخشان، موفق و داشتن تجربه های زیاد در شناخت و فعالیت در بازارهای تجاری و با در اختیار داشتن سرمایه انسانی متخصص و متعهد، با هدف توسعه این مهم در اقتصاد و ارائه خدمات سریع و قابل اعتماد به مشتریان و تامین کنندگان مشغول فعالیت است.

شرکت کبیر رایا با 42 سال سابقه در اموربازرگانی، حمل و نقل و تجارت بین الملل، با همکاری شرکای تجاری خود در کشورهای هند، اندونزی، سنگاپور، میانمار و امارات با فعالیت مستمر، درخشان، موفق و داشتن تجربه های زیاد در شناخت و فعالیت در بازارهای تجاری و با در اختیار داشتن سرمایه انسانی متخصص و متعهد، با هدف توسعه این مهم در اقتصاد و ارائه خدمات سریع و قابل اعتماد به مشتریان و تامین کنندگان مشغول فعالیت است.

خدمات کبیر رایا

و مشاوره در زمینه حمل و نقل، امور قراردادهای بین المللی و گمرکی

شرح خدمات و فعالیت های شرکت

بستر فعالیت و خدمات کبیررایا تجارت و شرکای تجاری آن، در زمینه محصولات کشاورزی، FMCG مواد غذایی، تایرها، واردات خودرو، موتورهای دیزلی و ژنراتورها است.

همینطور این شرکت همکاری خود را در زمینه ارائه خدمات مسافرتی(Tour and travel agency) با شرکت های مطرح دنیا در این حوزه شروع کرده است. اما وجه تمایز در ارائه این خدمات، فعالیت در زمینه گردشگری پزشکی یا (Medical Tourism) است. اما چشم انداز فعالیت شرکت ما محدود به حمل و نقل بیمار نبوده و در زمینه جابه جایی دارو، تجهیزات پزشکی و اورژانسی و چارتری نیز فعال است. که در نوع خود نگرشی نو به خدمات بازرگانی و تکمیل گستره آن فراتر از نگاه اقتصادی است.

علاوه بر فعالیت های مذکور و با هدف تسهیل در امور پیچیده و تخصصی تجارت بین الملل، دپارتمان مشاوره شرکت کبیررایا، آماده ارائه خدمات مشاوره به بازرگانان و مشتریان در زمینه حمل و نقل دریایی، هوایی و امور گمرکی با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متعهد در تمام فرایند زنجیره تامین کالا است.

ماموریت ها

  • تجارت با اولویت دغدغه مندی اجتماعی و زیست محیطی
  • تلاش برای شناخت دقیق عرضه و تقاضا
  • ارائه محصولات با کیفیت و خدمات قابل اعتماد و تامین منابع از تولیدکنندگان معتبر
  • دادن اطلاعات به موقع به مشتریان در مورد روند پویایی بازار
  • بهره گیری از سرمایه های انسانی خلاق و توسعه در یک محیط کاری شفاف
  • قیمت گذاری رقابتی مبتنی بر مشتری مداری

شرکت کبیررایا و هم پیمانان تجاری خود بر تقویت رشد و ترویج روابط پایدار با مشتری تمرکز دارند. پاسخگویی و تعهد به مشتری، نیروی محرکه در، تلاش برای تعالی است.